Warsztaty koszulkowe HAL 2024

DZIKI KOT

PRACOWNIA HAFTU DLA HARCERZY

601 580 312
693 139 218

ul. Koszycy 72a
62-090 Krzyszkowo

kontakt@dzikikot.pl

601 580 312

693 139 218

Projekty:

Jeżeli nie macie własnego projektu, chętnie pomożemy w jego wykonaniu.

Wystarczy przesłać informacje lub szkic Waszego pomysłu - grafikę i profesjonalny projekt do wykonania koszulek wykonamy we własnym zakresie - oczywiście bez dodatkowych opłat :)

Sprawy organizacyjne

Kolory i rozmiary koszulek znajdują się w pliku PDF dostępnym w zakładce "ZAŁĄCZNIKI", na życzenie przesyłamy pełną listę dostępnych kolorów i rozmiarów oraz pliki z rozmiarami koszulek dla rodziców - wersja do wydruku i dołączenia do karty dziecka oraz wersja do wysłania mailem.

Rozmiary zamawianych koszulek powinny zostać podane najpóźniej na trzy tygodnie przed rozpoczęciem obozu. Jednak ze względów organizacyjnych oraz możliwych problemów z dostępnością niektórych kolorów i rozmiarów w okresie wakacyjnym, najlepiej ustalić rozmiary w terminie do dziesiątego czerwca.

W celu sprawnego przeprowadzenia warsztatów oraz zapewnienia dostępności koszulek w odpowiednich rozmiarach dla każdego uczestnika, rozmiary powinny być wybrane jak najdokładniej.

Nadruki wykonujemy w jednym z dwóch kolorów: białym lub czarnym.

Bylibyśmy wdzięczni, gdyby udało się domknąć w maju kwestie związane z projektami grafik na koszulki. W razie czego później też możemy, ale ze względu na rosnącą ilość obozów coraz trudniej jest mi się wyrobić czasowo, jeżeli projekty mamy na ostatnią chwilę. Stąd gorąca prośba o jak najszybsze ustalenie grafik i napisów.

Plakietki harcerskie - DORII

Załączniki

kolory i rozmiary koszulek: POBIERZ PDF

Zróbmy wspólnie koszulki podczas obozu

To wszystko jest naprawdę bardzo proste.

Przyjeżdżamy na obóz z całym potrzebnym sprzętem, koszulkami i materiałami. Część wzorów jest wstępnie przez nas wycięta przed przyjazdem, należy je tylko „obrać” ze zbędnych elementów. Są to na przykład logo i nazwa drużyny lub obozu, wspólne dla wszystkich elementy graficzne, czasami także imiona (zwłaszcza przy bardzo dużych obozach). Inne elementy wycinamy ploterem na miejscu w miarę zapotrzebowania. Wybrane i przygotowane przez harcerzy napisy i grafiki są następnie wprasowywane na koszulki.

Zapisy na warsztaty - najlepiej mailem: kontakt@dzikikot.pl albo telefonicznie: 601 580 312.

Zapraszamy również do kontaktu na FB: fb.com/DzikiKotPL

Miejsca, w które dojeżdżamy na warsztaty:

  • woj. ZACHODNIOPOMORSKIE
  • woj. POMORSKIE
  • woj. KUJAWSKO-POMORSKIE
  • woj. WIELKOPOSKIE
  • woj. LUBUSKIE

 

W przypadku obozów odbywających się w innych lokalizacjach prosimy o kontakt - czasami jest możliwość dojechania też w dalej położone miejsca, zależy to od lokalizacji, terminu oraz wielkości obozu.

Cena warsztatów koszulkowych wynosi 50zł/osobę.

Obozy powyżej 80 osób mają pierwszeństwo zapisów. Pozostałe obozy zapisywane są na listę rezerwową, zależną od wolnych terminów.


Cena obejmuje:

  • koszulka Fruit of the Loom
  • materiały do nadruków
  • dojazd
  • prowadzenie warsztatów

 

Ze względu na czas potrzebny na wcześniejsze przygotowanie nadruków, wspólne elementy (grafiki, nazwa obozu, loga) powinny zostać ustalone do końca maja. W przypadku przekroczenia tego terminu nie gwarantujemy, że wszystkie te elementy zostaną nadrukowane na koszulkach.

Podczas trwania warsztatów możemy wycinać tylko elementy indywidualne, tzn. imiona, ksywki, indywidualne grafiki (o ile tak ustalimy).

naszywki haftowane dla harcerzy - PAJĘCZAKI