W naszej pracowni hafciarskiej skupiamy się na tworzeniu unikalnych naszywek, które stanowią nie tylko ozdobę mundurów, ale także symboliczną reprezentację harcerskich osiągnięć i wartości. Dzięki precyzyjnemu haftowi i bogatej gamie kolorów, nasze naszywki stają się niepowtarzalnymi pamiątkami z każdej harcerskiej przygody. Dołącz do naszej pasji i podkreśl swoją harcerską historię poprzez nasze wyjątkowe dzieła!

Tworzymy Historię na Naszych Naszywkach!

DZIKI KOT

Koszulki harcerskie i zuchowe

Wyjątkowe koszulki dla harcerzy i zuchów. To miejsce, gdzie harcerski duch spotyka się z modą, a wyjątkowe wzory stają się nieodłącznym elementem waszego harcerskiego wizerunku. Nasze koszulki nie tylko doskonale oddają harcerskie wartości, ale również pozwalają Wam wyrazić swoją indywidualność.

Nasze koszulki z nadrukiem dla harcerzy wyróżniają się zaawansowaną techniką druku, gwarantującą trwałość i wysoką jakość wzorów. Koszulki harcerskie i zuchowe z nadrukami oferują nie tylko styl, ale także trwałość, gdyż korzystamy z renomowanej marki Fruit of the Loom. W naszej kolekcji znajdziesz trwałe nadruki, których kolory nie blakną nawet po wielu praniach. Dostępne w różnych rozmiarach, od dziecięcych po damskie i męskie, zapewniają idealne dopasowanie dla każdego. Z ponad 30 kolorami koszulek do wyboru, możesz wyrazić swój harcerski duch w najbardziej kreatywny sposób. Zapraszamy do odkrywania naszej różnorodnej oferty, gdzie jakość i wyjątkowy design idą w parze!

Cennik koszulek z nadrukiem

Wycena

Podane wyżej ceny są cenami orientacyjnymi. Dużo zależy od wielkości i rodzaju nadruku, dlatego  nie jesteśmy w stanie wycenić koszulek nie znając projektu do nadrukowania.

Ostateczna wycena może zostać dokonana po ustaleniu wzoru  koszulki.

Zamówienia

Ponieważ wszystkie koszulki harcerskie wykonywane są na indywidualne zamówienie, minimalne ilość zamówienia to 20 sztuk.

Realizacja trwa ok. 10-14 dni, ale jeżeli koszulki potrzebne są szybciej, to prosimy o taką informację, postaramy się pomóc :)

Przesyłka

Koszt przesyłki jest stały, niezależnie czy wybierzesz preferowany przez nas Paczkomat (tylko w przypadku mniejszej ilości koszulek), czy wolisz przesyłkę kurierską.

Cena przesyłki koszulek wynosi 20zł.

Oczywiście każdą koszulkę wyceniamy indywidualnie, ale powyższe ceny są cenami standardowymi i rzadko są od nich jakieś odstępstwa.

Nadruki mogą być jednokolorowe, ale - zwłaszcza w przypadku logo - także wielokolorowe. Technikę nadruku dopasowujemy do ilości kolorów oraz skomplikowania wzorów.

Zawsze przesyłamy wizualizację koszulek wraz z ostateczną wyceną do akceptacji!

Jeżeli już macie własne logo i zamysł dotyczący nadruku, z przyjemnością użyjemy ich do stworzenia unikalnych koszulek, idealnie oddających charakter Waszej jednostki.

Natomiast, jeżeli nie posiadacie dotąd swojego logo, albo marzy Wam się zupełnie nowy projekt na koszulkach, z równie wielką chęcią stworzymy dla Was dedykowany design od podstaw

Darmowy projekt koszulek

Informacje, które mogą nam być przydatne przy projektowaniu Waszych koszulek:

  • Kolor koszulki
  • Kolor nadruku
  • Projekty (gotowe projekty lub jeśli ich nie macie - szkic lub opis)
  • Elementy graficzne (np. znak Polski Walczącej, słońce, kwiatek, lilijka itp.)
  • Napisy (np. nazwa drużyny)
  • Ewentualny szkic lub opis rozmieszczenia elementów

Kolory i rozmiary

Kolory i rozmiary koszulek

W tym miejscu znajdziesz plik z dostępnymi kolorami i rozmiarami koszulek. Należy jednak zauważyć, że nie wszystkie kolory są dostępne w rozmiarach damskich i dziecięcych. Zawsze pytaj o dostępność przed dokonaniem wyboru.

07 maja 2024
czyli jak przygotowania mogą być przygodą
01 maja 2024
Przygoda w zasięgu ręki (i namiotu!)
10 kwietnia 2024
  Jak pradawne narzędzie wskazuje drogę wartości i zasad
01 kwietnia 2024
Czy nasi przodkowie byli pierwszymi harcerzami?

kontakt@dzikikot.pl

601 580 312

693 139 218

601 580 312
693 139 218

ul. Koszycy 72a
62-090 Krzyszkowo