NASZYWKI HARCERSKIE

naszywki haftowane dla harcerzy - PAJĘCZAKI

Harcerskie naszywki i  plakietki haftowane

Tworzymy indywidualne projekty naszywek dla drużyn, gromad, szczepów i hufców.

Pomożemy zamienić Waszą wizję w rzeczywistość i stworzyć wyjątkowe plakietki harcerskie, które będziecie przez długie lata z dumą nosić na mundurach.

Naszywki harcerskie, plakietki zuchowe albo dla hufca - niezależnie jakie haftowane naszywki wybierzecie, Dziki Kot zrobi je dla Was dokładnie takie, jakich oczekujecie.

Plakietki harcerskie - DORII

Cennik:

 • 1 szt. - 50,00 zł/szt.
 • 2 szt. - 40,00 zł/szt.
 • 5 szt. - 25,00 zł/szt.
 • 10 szt. - 20,00 zł/szt.
 • 20 szt. - 15,00 zł/szt.
 • 30 szt. - 13,00 zł/szt.
 • 40 szt. - 12,00 zł/szt.
 • 50 szt. - 11,00 zł/szt.
 • 75 szt. - 10,00 zł/szt.
 • 100 szt. - 9,00 zł/szt.
 • 150 szt. - 8,00 zł/szt.
 • od 200 szt. - 7,00 zł/szt.

 

Przesyłka powyżej 100szt. na nasz koszt; mniejsze zamówienia:
-  paczkomat 15zł
- kurier 20zł.

Powyższe ceny są orientacyjne. Ostateczna wycena następuje na podstawie przesłanego projektu.

Naszywki harcerskie - KoPierniki

Próbny haft:

W wyjątkowych przypadkach i przy większych zamówieniach istnieje możliwość wykonania próbnego haftu jednej sztuki naszywki.

W przypadku plakietek hufca wykonanie próbnego egzemplarza jest bezpłatne. W pozostałych przypadkach cena próbnej naszywki wynosi 50zł plus przesyłka.

Pozostałe informacje:

Harcerskie naszywki haftowane wykonujemy na trwałej i odpornej tkaninie poliestrowej przy użyciu jednych z najlepszych nici do haftu maszynowego dostępnych na rynku europejskim. Haftowane obramowanie o szerokości ok. 2,5mm powoduje, że krawędź naszywki jest odpowiednio sztywna i zabezpieczona przed nadmiernym strzępieniem się materiału.

Powyższe ceny są cenami orientacyjnymi. W przypadku plakietek innych niż typowe (np. z nicią odblaskową, świecącą w ciemności, metalizowaną albo z pełnym haftem tła) cena może być nieco inna - w każdym przypadku proszę o kontakt w celu ustalenia warunków i ceny.

Jak zamawiać?

Naszywki harcerskie najlepiej zamówić mailowo (kontakt@dzikikot.pl). Wystarczy przesłać projekt (może być zwykła grafika jpg, szkic albo zdjęcie); my na podstawie tego projektu oraz informacji o potrzebnej ilości naszywek zrobimy wstępny projekt i wycenimy naszywki.

Po zaakceptowaniu projektu i wyceny wystawiamy fakturę za naszywki z terminem płatności 7 dni i przystępujemy do realizacji. Wykonanie naszywek trwa zazwyczaj około siedmiu dni roboczych, ale jeżeli potrzebne są szybciej, to prosimy o taką informację - postaramy się przyspieszyć :) 

Jak zrobić projekt naszywki?

Jeżeli macie swój projekt, w dowolnej postaci (wystarczy nawet szkic na zwykłej kartce) - to już nie musicie nic więcej robić. Wykonamy  profesjonalny projekt graficzny, na podstawie którego wyhaftujemy Wasze plakietki.

Jeżeli jednak nie macie projektu, ale macie jakiś wstępny pomysł - prześlijcie nam opis; to nam wystarczy, żeby przygotować dla Was bezpłatnie projekt naszywek, które potem dla Was wyszyjemy.

kontakt@dzikikot.pl
518 207 204

ul. Koszycy 72a
62-090 Krzyszkowo

518 207 204

PRACOWNIA HAFTU I NADRUKÓW DLA HARCERZY

DZIKI KOT

Obejrzyj galerię naszych plakietek