Kangurki harcerskie, bluzy z kapturem

Wykonane z miękkiej przędzy Belcoro kangurki będą Wam towarzyszyć na rajdach i obozach przez wiele lat. Miły w dotyku i optymalnie dobrany pod względem grubości materiał zadowoli każdego miłośnika wieczornych ognisk i śpiewanek :)

Istnieje możliwość zrobienia nadruku bądź wyszycia na plecach lub z przodu imienia, nazwy drużyny lub innego napisu, logo obozu, drużyny, szczepu.

Cennik

Ceny zależne od ilości i wielkości haftu lub nadruku oraz ewentualnej personalizacji. Dokładną wycenę wykonujemy na podstawie informacji o projekcie oraz ilości haftów/nadruków na kangurce.
Przykładowe ceny:
  • kangurka z jednym haftem lub nadrukiem ok. 60-70 zł
  • kangurka z dwoma haftami lub nadrukami ok. 80-90 zł

Pozostałe informacje

W pełnej rozmiarówce - męskie, damskie i dziecięce. Dostępne w kilkunastu kolorach. Gruby materiał 280 g/m2, 80% bawełna + 20% poliester.
Kaptur z podwójnego materiału, zszyty z tyłu. Męskie i damskie posiadają przy kapturze płaski sznurek w kolorze bluzy, dziecięce - z prawem europejskim dotyczącym dziecięcych ubrań - bez sznurka. Z przodu kieszeń "kangurka". Przy mankietach i w pasie ściągacze z prążkowanej taśmy bawełnianej z dodatkiem Lycry.

DZIKI KOT

kontakt@dzikikot.pl, 601 580 312