Naszywki harcerskie - KoPierniki

Kangurki, bluzy z kapturem

Wykonane z miękkiej przędzy Belcoro kangurki będą Wam towarzyszyć na rajdach i obozach przez wiele lat. Miły w dotyku i optymalnie dobrany pod względem grubości materiał zadowoli każdego miłośnika wieczornych ognisk i śpiewanek :)

Istnieje możliwość zrobienia nadruku bądź wyszycia na plecach lub z przodu imienia, nazwy drużyny lub innego napisu, logo obozu, drużyny, szczepu.

Cennik:

Ceny zależne od ilości i wielkości nadruku oraz ewentualnej personalizacji. Dokładną wycenę wykonujemy na podstawie informacji o projekcie oraz ilości nadruków na bluzie.

Przykładowe ceny:

 • kangurka z jednym haftem lub nadrukiem ok. 60-70 zł
 • kangurka z dwoma haftami lub nadrukami ok. 80-90 zł

 

Pozostałe informacje:

W pełnej rozmiarówce - męskie, damskie i dziecięce. Dostępne w kilku kolorach. Gruby materiał 280 g/m2, 80% bawełna + 20% poliester.
Kaptur z podwójnego materiału, zszyty z tyłu. Męskie i damskie posiadają przy kapturze płaski sznurek w kolorze bluzy, dziecięce - z prawem europejskim dotyczącym dziecięcych ubrań - bez sznurka. Z przodu kieszeń "kangurka". Przy mankietach i w pasie ściągacze z prążkowanej taśmy bawełnianej z dodatkiem lycry.

naszywki haftowane dla harcerzy - PAJĘCZAKI

Pierścienie do chust

Haftowane pierścienie z logo Waszej drużyny lub szczepu albo symbolem rajdu lub obozu.

Pomożemy zaprojektować odpowiednią do tego produktu grafikę i wykonamy pierścienie do chust w dowolnym kolorze.

Pierścienie są zapinane na metalowy zatrzask, dzięki czemu są wygodniejsze niż pierścienie zszyte na stałe oraz trwalsze i pewniejsze niż te zapinane na rzep.

Cennik:

 • 10 szt. - 13,00 zł/szt.1
 • 20 szt. - 12,00 zł/szt.
 • 30 szt. - 11,00 zł/szt.
 • 40 szt. - 10,00 zł/szt.
 • 50 szt. - 9,00 zł/szt.
 • 75 szt. - 8,00 zł/szt.
 • 100 szt. - 7,00 zł/szt.
 • 150 szt. - 6,50 zł/szt.
 • od 200 szt. - 6,00 zł/szt.
Plakietki harcerskie - DORII

Sprawności

Sprawności harcerskie i zuchowe wykonujemy na indywidualne zamówienie dla drużyn harcerskich, szczepów i hufców - na rajdy, obozy i zgrupowania.

Wyszyjemy dla Was nie tylko standardowe wzory sprawności, ale także indywidualne projekty dopasowane do Waszych potrzeb i wymagań.

Sprawności haftowane są na podłożu z delikatnie usztywnianego materiału poliestrowego, dzięki czemu są trwałe i w miarę sztywne ale jednocześnie elastyczne, dzięki czemu łatwo się je przyszywa i dobrze układają się na mundurze.

Istnieje możliwość indywidualnego dobrania wielkości sprawności.

Cennik:

Cena jest niezależna od ilości i wynosi 2,50zł/szt.
Minimalna ilość jednego wzoru to 5 sztuk. Koszt przesyłki pocztowej: 10zł.

Projekty:

Jeżeli nie macie własnego projektu, chętnie pomożemy w jego wykonaniu.

Wystarczy przesłać informacje lub szkic Waszego pomysłu - grafikę i profesjonalny projekt do wykonania koszulek wykonamy we własnym zakresie - oczywiście bez dodatkowych opłat :)

Plakietki harcerskie - DORII

Polary

Polary w pełnej rozmiarówce - męskie, damskie i dziecięce. Dostępne w pięciu kolorach. Gruby materiał 300 g/m2, 100% poliester.

Ciepły i miły w dotyku, stójka przyjemnie osłania szyję. Polar posiada zamek w tym samym kolorze co bluza oraz dwie boczne kieszenie również zapinane na zamek. Lekko dopasowany krój ładnie układa bluzę.


Istnieje możliwość wyhaftowania na plecach imienia, nazwy drużyny lub innego napisu, a z przodu logo obozu, drużyny, szczepu, także imię.

Cennik:

Ceny zależne od ilości i wielkości haftu oraz ewentualnej personalizacji. Przykładowe ceny:

 • polar z jednym haftem ok. 80-90zł
 • polar z dwoma haftami ok. 100zł

Pozostałe produkty i gadżety harcerski

Krótkie smyczki - breloczki harcerskie

Breloczki dostępne są w następujących kolorach:
czarno-żółte
czarno-pomarańczowe
czarno-zielone
czarno-czerwone
czarno-granatowe
Istnieje możliwość zamówienia breloczków w innych niż podane wyżej kolory, ale raczej przy większych ilościach, od 100 szt. Ale jeżeli chcecie mniej, a zależy wam na indywidualnej kolorystyce - zadzwońcie. Postaramy się pomóc :)

Napis na breloczku może być dowolny, ogranicza nas tylko długość breloczka; może być również prosta grafika, typu lilijka albo kotwica. Po obu stronach może być ten sam napis lub dwa różne.

Cennik:

10 szt. - 80 zł (8,00 zł/szt.)
20 szt. - 140 zł (7,00 zł/szt.)
50 szt. - 300 zł (6,00 zł/szt.)
100 szt. - 500 zł (5,00 zł/szt.)
200 szt. - 900 zł (4,50 zł/szt.)

Istnieje także możliwość nadrukowania z jednej strony dowolnego napisu, nazwy drużyny, rajdu, obozu, a z drugiej indywidualnych nadruków, np. z imionami uczestników.

Torby na ramię z haftem lub nadrukiem

Bawełniane torby na ramię, z harcerskim nadrukiem.
Rozmiar 38x42cm, długość uszu ok. 70cm. 

Torby mogą być wyhaftowane lub może być na nich wykonany nadruk folią FLEX. Zarówno kolor nadruku jak i toreb może być wybrany praktycznie dowolnie, z szerokiej gamy kolorystycznej dostępnej na zapytanie.

Ze względu na zmienną cenę nadruku, uzależnioną od jego wielkości i ilości kolorów, nie da się określić ceny bez znajomości projektu, jednak zazwyczaj koszt toreb waha się w okolicach 15-20zł/szt.

Worki na plecy, plecaki z nadrukiem

Bawełniane plecaki - torby na plecy, z harcerskim nadrukiem. Rozmiar 38x48cm, łączone ramiączka ze sznurka, wzmocniony materiał przy otworach. Dostępne w pełnej gamie kolorystyczne (24 kolory).

Nadruk jest wykonywany profesjonalną folią FLEX. Zarówno kolor nadruku jak i worków może być wybrany praktycznie dowolnie, z szerokiej gamy kolorystycznej dostępnej na zapytanie.

Ze względu na zmienną cenę nadruku, uzależnioną od jego wielkości i ilości kolorów, nie da się określić ceny bez znajomości projektu, jednak zazwyczaj koszt plecaków waha się w okolicach 20-25zł/szt

kontakt@dzikikot.pl
601 580 312

ul. Koszycy 72a
62-090 Krzyszkowo

601 580 312

PRACOWNIA HAFTU I NADRUKÓW DLA HARCERZY

DZIKI KOT

INNE PRODUKTY HARCERSKIE