14 lutego 2024

W naszej pracowni hafciarskiej skupiamy się na tworzeniu unikalnych naszywek, które stanowią nie tylko ozdobę mundurów, ale także symboliczną reprezentację harcerskich osiągnięć i wartości. Dzięki precyzyjnemu haftowi i bogatej gamie kolorów, nasze naszywki stają się niepowtarzalnymi pamiątkami z każdej harcerskiej przygody. Dołącz do naszej pasji i podkreśl swoją harcerską historię poprzez nasze wyjątkowe dzieła!

Tworzymy Historię na Naszych Naszywkach!

DZIKI KOT

Miłość w służbie, służba w miłości.

Harcerskie Walentynki
naszywka harcerska 157 PDH

Walentynki to nie tylko czas romantycznych kolacji i czerwonych róż. To także doskonała okazja, aby przypomnieć sobie o wartościach takich jak przyjaźń, wzajemna pomoc i miłość do świata przyrody, które są bliskie każdemu harcerzowi. W tym wyjątkowym czasie, możemy włączyć te wartości do naszych harcerskich przygód, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Walentynki w harcerstwie mogą być okazją do wzmocnienia więzi w drużynie. Zorganizujmy więc specjalne spotkanie, na którym każdy harcerz będzie miał możliwość wyrażenia wdzięczności i przyjaźni wobec pozostałych członków drużyny. Może to być czas na wspólne gry, wymianę symbolicznych harcerskich upominków, czy nawet zorganizowanie małego ogniska, przy którym wspólnie będziemy śpiewać i dzielić się opowieściami.

Walentynki to również doskonała okazja, by świętować naszą miłość do natury. Organizacja wycieczki w plener, obserwacje gwiazd, czy nawet zimowy biwak mogą być wyjątkowym przeżyciem. W ten sposób nie tylko zacieśniamy więzi z naturą, ale również uczymy się odpowiedzialności za otaczający nas świat.

Warto również pamiętać, że w harcerstwie ważne są nie tylko wielkie wyprawy, ale również małe gesty. Dlatego w tym wyjątkowym czasie warto zwrócić uwagę na naszywki haftowane, które mogą stanowić piękny i subtelny sposób na wyrażenie uczuć i przywiązania. Czy to przez wymianę naszywek między przyjaciółmi, czy przez dodanie specjalnej, walentynkowej naszywki do munduru, możemy pokazać, że pamiętamy o innych i cenimy naszą wspólną harcerską przygodę.

Zapraszamy wszystkie harcerskie serca do świętowania miłości w najróżniejszych jej formach. Niech ten walentynkowy czas wzmocni nasze przyjaźnie, pogłębi miłość do przyrody i przypomni o ważności drobnych gestów. Harcerstwo to przecież więcej niż przygoda – to sposób na życie, w którym każdy dzień jest okazją do okazywania serca.

Z harcerskim uśmiechem!

Wasz Dziki Kot

07 maja 2024
czyli jak przygotowania mogą być przygodą
01 maja 2024
Przygoda w zasięgu ręki (i namiotu!)
10 kwietnia 2024
  Jak pradawne narzędzie wskazuje drogę wartości i zasad
01 kwietnia 2024
Czy nasi przodkowie byli pierwszymi harcerzami?
29 marca 2024
Wielkanocny Poranek w Harcerskim Duchu
23 marca 2024
Czas na harcerską akcję!
22 marca 2024
Kropla po kropli: odkryjmy wartość wody w naszym życiu
21 marca 2024
Wiosna w sercu harcerza – czas na odnowę i… plakietki!
07 maja 2024
czyli jak przygotowania mogą być przygodą
01 maja 2024
Przygoda w zasięgu ręki (i namiotu!)
10 kwietnia 2024
  Jak pradawne narzędzie wskazuje drogę wartości i zasad
01 kwietnia 2024
Czy nasi przodkowie byli pierwszymi harcerzami?

kontakt@dzikikot.pl

601 580 312

693 139 218

601 580 312
693 139 218

ul. Koszycy 72a
62-090 Krzyszkowo