01 maja 2025

W naszej pracowni hafciarskiej skupiamy się na tworzeniu unikalnych naszywek, które stanowią nie tylko ozdobę mundurów, ale także symboliczną reprezentację harcerskich osiągnięć i wartości. Dzięki precyzyjnemu haftowi i bogatej gamie kolorów, nasze naszywki stają się niepowtarzalnymi pamiątkami z każdej harcerskiej przygody. Dołącz do naszej pasji i podkreśl swoją harcerską historię poprzez nasze wyjątkowe dzieła!

Tworzymy Historię na Naszych Naszywkach!

DZIKI KOT

Radość, przygoda i wspólnota.

Harcerski Dzień Dziecka
Realistyczna naszywka harcerska z misiem – kolorowy haft w stylu przygodowym

Dzień Dziecka to w harcerskich środowiskach nie tylko okazja do świętowania, ale także do budowania wspólnoty i tworzenia wyjątkowych wspomnień. W końcu harcerstwo to nie tylko mundur i regulamin – to przede wszystkim radość działania, zabawa z sensem i nauka poprzez przygodę.

W wielu drużynach i gromadach zuchowych Harcerski Dzień Dziecka to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń przedobozowego sezonu. Organizowane są gry terenowe, pikniki, ogniska, a czasem nawet mini-zloty z innymi jednostkami. To chwile, które integrują, bawią i uczą – bez presji, za to z ogromną ilością śmiechu i spontaniczności.

Coraz częściej drużyny sięgają też po drobne upominki z harcerskim akcentem – breloczki, plakietki, koszulki czy specjalnie zaprojektowane naszywki z tej okazji. To miłe pamiątki, które dzieci zabierają ze sobą do domu i długo wspominają. Z doświadczenia wiemy, że taka plakietka z napisem „Dzień Dziecka 2025 – Leśne Skrzaty” potrafi stać się ulubionym dodatkiem do munduru czy plecaka.

W DzikiKot.pl od lat pomagamy drużynom w przygotowywaniu takich niespodzianek – od prostych naszywek z nadrukiem po pełne kolorów koszulki z hasłami zuchowych gromad. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, a pomysły często przychodzą właśnie od Was – instruktorów i drużynowych, którzy najlepiej wiedzą, co ucieszy ich zespół.

Jeśli więc planujecie harcerski Dzień Dziecka i szukacie pomysłu na drobny, ale wyjątkowy upominek – odezwijcie się. Z przyjemnością stworzymy coś, co sprawi dzieciakom radość i zostanie z nimi na dłużej.

Bo przecież nic nie cieszy bardziej niż uśmiech zucha z własną naszywką albo koszulką, którą będzie chciał nosić nie tylko na zbiórce.

Z harcerskim uśmiechem!

Wasz Dziki Kot

11 czerwca 2025
Jak przygotować drużynę?
10 czerwca 2025
Naszywki harcerskie dla ZHP Belgia
31 maja 2025
mały detal, wielkie znaczenie
31 maja 2025
co warto wiedzieć?
20 maja 2025
przewodnik po symbolice i historii
01 maja 2025
Radość, przygoda i wspólnota.
07 maja 2024
czyli jak przygotowania mogą być przygodą
01 maja 2024
Przygoda w zasięgu ręki (i namiotu!)
11 czerwca 2025
Jak przygotować drużynę?
10 czerwca 2025
Naszywki harcerskie dla ZHP Belgia
31 maja 2025
mały detal, wielkie znaczenie

kontakt@dzikikot.pl

601 580 312

693 139 218

601 580 312
693 139 218

ul. Koszycy 72a
62-090 Krzyszkowo