23 marca 2024

W naszej pracowni hafciarskiej skupiamy się na tworzeniu unikalnych naszywek, które stanowią nie tylko ozdobę mundurów, ale także symboliczną reprezentację harcerskich osiągnięć i wartości. Dzięki precyzyjnemu haftowi i bogatej gamie kolorów, nasze naszywki stają się niepowtarzalnymi pamiątkami z każdej harcerskiej przygody. Dołącz do naszej pasji i podkreśl swoją harcerską historię poprzez nasze wyjątkowe dzieła!

Tworzymy Historię na Naszych Naszywkach!

DZIKI KOT

Czas na harcerską akcję!

Godzina Dla Ziemi
naszywka harcerska 157 PDH

Witajcie, Drużyny! Witajcie, Gromady! Czy pamiętacie, jak w zeszłym roku podczas Godziny Dla Ziemi zgromadziliśmy się wszyscy, nosząc nasze harcerskie i zuchowe koszulki? Te koszulki, pełne odznak i symboli naszych przygód, stały się na chwilę ciemniejsze, kiedy razem zgasiliśmy światła, aby pokazać nasze zaangażowanie w ochronę naszej planety. To było jak ciche, ale potężne przesłanie do świata, że młodzi ludzie, tacy jak my, naprawdę dbają o Ziemię.

Godzina Dla Ziemi to więcej niż tylko wyłączanie świateł na jedną godzinę. To globalne przesłanie, które przypomina nam o potrzebie dbania o nasz jedyny dom – Ziemię. Dla nas, harcerzy i zuchów, to także przypomnienie o naszych wartościach: poszanowaniu dla przyrody, odpowiedzialności i współpracy. Te wartości prowadzą nas przez całe życie, nie tylko przez godzinę raz do roku.

W tym roku, kiedy ponownie nadejdzie ta wyjątkowa godzina, zaprośmy nasze rodziny, przyjaciół i sąsiadów, aby do nas dołączyli. Niech będzie to okazja nie tylko do zgaszenia świateł, ale i do rozmów o tym, jak na co dzień możemy pomagać naszej planecie. Organizujmy warsztaty, twórzmy ekologiczne projekty, wspólnie sadźmy drzewa – każde działanie się liczy.

A co z naszymi harcerskimi i zuchowymi koszulkami? W tym roku, może dołączmy do nich coś nowego – zróbmy własne, ekologiczne naszywki, które będą symbolizować nasze osobiste zaangażowanie w ochronę środowiska. Możemy je nosić z dumą, pokazując wszystkim, że młode pokolenie harcerzy jest gotowe stanąć na straży naszej Ziemi.

Niech Godzina Dla Ziemi stanie się dla nas, harcerzy i zuchów, nie tylko godziną refleksji, ale również inspiracją do dalszych działań. Pamiętajmy, że nasza miłość do przyrody i nasze harcerskie wartości mogą naprawdę zmieniać świat na lepsze, krok po kroku, dzień po dniu.

Z harcerskim uśmiechem!

Wasz Dziki Kot

07 maja 2024
czyli jak przygotowania mogą być przygodą
01 maja 2024
Przygoda w zasięgu ręki (i namiotu!)
10 kwietnia 2024
  Jak pradawne narzędzie wskazuje drogę wartości i zasad
01 kwietnia 2024
Czy nasi przodkowie byli pierwszymi harcerzami?
29 marca 2024
Wielkanocny Poranek w Harcerskim Duchu
23 marca 2024
Czas na harcerską akcję!
22 marca 2024
Kropla po kropli: odkryjmy wartość wody w naszym życiu
21 marca 2024
Wiosna w sercu harcerza – czas na odnowę i… plakietki!
07 maja 2024
czyli jak przygotowania mogą być przygodą
01 maja 2024
Przygoda w zasięgu ręki (i namiotu!)
10 kwietnia 2024
  Jak pradawne narzędzie wskazuje drogę wartości i zasad
01 kwietnia 2024
Czy nasi przodkowie byli pierwszymi harcerzami?

kontakt@dzikikot.pl

601 580 312

693 139 218

601 580 312
693 139 218

ul. Koszycy 72a
62-090 Krzyszkowo