Darmowe przypinki na duże rajdy

W ramach promocji naszej działalności chcielibyśmy wam zaproponować wykonanie darmowych przypinek z logo lub grafiką rajdu. Dążymy do jak najszerszego zaprezentowania naszych usług w harcerskim gronie, jedną z form jest oczywiście reklama; zdecydowaliśmy się w związku z tym na przeznaczenie części funduszy reklamowych na bezpłatne wykonanie i przekazanie przypinek dla harcerzy.
Niestety, nie jesteśmy w stanie obsłużyć w ten sposób wszystkich imprez, dlatego zdecydowaliśmy, żeby dać pierwszeństwo dużym rajdom, na które przyjeżdżają harcerze z różnych środowisk harcerskich.
Jeżeli jesteście zainteresowani przypinkami, napiszcie do nas z krótką informacją o rajdzie - kto go prowadzi, dla kogo, jaka jest szacowana ilość uczestników i z ilu środowisk.

Darmowe magnesy na duże rajdy

Jeżeli nie chcecie przypinek lub już je macie z innego źródła, możemy w zamian zrobić dla was magnesy.Zasady są  te same co dla przypinek - napiszcie do nas z informacją o rajdzie, a my w miarę możliwości postaramy się zaopatrzyć was bezpłatnie w magnesy rajdowe dla uczestników.

DZIKI KOT

kontakt@dzikikot.pl, 601 580 312